Dlaczego powinniśmy wybrać trening EMS?

EMS to propozycja dla osób, które posiadają mniej czasu, niżby..

Dlaczego powinniśmy wybrać trening EMS?


EMS to propozycja dla osób, które posiadają mniej czasu, niżby tego chciały. Tak naprawdę siłownia EMS to więc propozycja dla wszystkich, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo mało jest możliwości na codzienne trenowanie tradycyjne, przez co ludzie albo od razu rezygnują z wyzwań tego typu, albo trenują zbyt rzadko, żeby osiągnąć satysfakcjonujące ich efekty. Najlepiej więc trenować dwa razy w tygodniu po trzydzieści minut. Brzmi genialnie, prawda? Warto zaangażować się w temat, aby zyskać naprawdę wiele korzyści.

Przygotowanie do EMS

Przed przystąpieniem do treningu z elektrostymulacją musimy poddać się specjalnym badaniom. Pierwszym krokiem jest poddanie się analizie składu naszego ciała. Następnie musimy przejść wywiad, podczas którego trener dowie się o nas więcej i będzie w stanie dobrać takie ćwiczenia, jakie będą dla nas najbardziej odpowiednie. Później pozostaje już tylko zgłosić się w wybranym terminie na siłownię, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Czyli sprawnie, skutecznie i szybko.

Siłownia EMS – przebieg treningu

Pierwszą rzeczą, jaką musi zrobić osoba trenująca, jest założenie na siebie specjalnego ubioru, który wyposażony w specjalne, elektrostymulacje diody, będzie wspomagał nasz układ nerwowy i mięśniowy podczas całego treningu. Nasze ciało, dzięki impulsom elektrycznym wysyłanym do mózgu podczas ćwiczeń, zdecydowanie szybciej reaguje, przez co tkanka mięśniowa buduje się szybciej, a my pierwsze efekty możemy zobaczyć już nawet po około sześciu sesjach. Siłownia typu EMS daje nam możliwość osiągnięcia naszego celu szybko i praktycznie bez żadnego poświęcenia.