Książka z notatkami to nie tylko zeszyt

Każdy pracownik, który ma obowiązek sprawnego zarządzania swoim czasem, powinien posiadać..

Książka z notatkami to nie tylko zeszyt


Każdy pracownik, który ma obowiązek sprawnego zarządzania swoim czasem, powinien posiadać kalendarz. Kalendarze firmowe w wersji ściennej i biurkowej są niezwykle przydatne, ale ich zwykle nie zabiera się ze sobą na spotkanie. Miłą odmianą jest posiadanie eleganckiego kalendarza w formie zeszytu, który nie tylko wesprze nas w drobiazgowej organizacji dnia, ale będzie też doskonałą formą reklamy dla kontrahentów lub klientów.

Eleganckie, skórzane wykończenie

Wykonanie takiego książkowego kalendarza nie musi mieć nic wspólnego ze skórzaną powłoką okładki, jeśli tego nie chcemy. Może to być skóra ekologiczna, len lub jakikolwiek inny materiał, który wpadł nam w oko, lub prezentuje się wyjątkowo dobrze z logiem naszej firmy. Kalendarz firmowy w takiej formie może też posiadać okładkę w formie zdjęcia, która trafnie wskaże walory naszej firmy. Taka forma książkowego kalendarza może się okazać trafionym prezentem dla naszych kontrahentów, szczególnie pod koniec roku, jako upominek w podziękowaniu za dobry rok współpracy.

Kalendarze firmowe w firmowej teczce

Często tego rodzaju kalendarze mają być stonowaną, elegancką wizytówką, którą zabiera się wszędzie ze sobą. Jeżeli taki kalendarz firmowy będzie pasował stylem i kolorystyką do naszej teczki, a dodatkowo zaopatrzymy się w zgrane stylistycznie pióro, to na sto procent zostanie to zauważone. W dzisiejszych czasach dbanie o szczegóły nie jest wcale takie oczywiste, dlatego, aby się wyróżnić i dobrze kojarzyć, warto o tym pamiętać. Zdecydowanie lepiej wypadniemy na spotkaniu z kalendarzem tego typu niż ze zwykłym zeszytem z notatkami.

Sprawdź ofertę na: https://dobrekalendarze.pl/